ΕΚΑΣΘ Β' 1ος Ομιλος (All)
LocalBasket Main Logo
Home ΕΚΑΣΘ Β' ΕΚΑΣΘ 1ος Όμιλος

ΕΚΑΣΘ Β' 1ος Ομιλος (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/09/2016)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
42  -  44
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
66  -  48
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
71  -  65
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
48  -  52
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
55  -  61
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
52  -  67
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
77  -  57
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (30/09/2016)
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
50  -  57
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
43  -  76
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
87  -  50
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
51  -  52
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
61  -  53
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
89  -  59
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
56  -  66
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/10/2016)
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
58  -  46
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
64  -  44
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
54  -  60
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
54  -  77
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
56  -  52
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
61  -  77
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
64  -  51
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (14/10/2016)
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
69  -  57
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
69  -  52
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
55  -  58
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
58  -  64
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
65  -  56
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
80  -  65
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
79  -  71
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (21/10/2016)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
62  -  77
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
69  -  55
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
53  -  55
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
62  -  69
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
51  -  44
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
65  -  77
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
74  -  68
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (04/11/2016)
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
73  -  64
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
51  -  44
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
72  -  55
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
72  -  59
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
47  -  55
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
80  -  60
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
62  -  34
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (11/11/2016)
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
67  -  60
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
46  -  86
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
38  -  51
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
72  -  76
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
47  -  72
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
69  -  71
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
54  -  58
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (18/11/2016)
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
53  -  69
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
63  -  50
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
74  -  65
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
79  -  74
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
50  -  55
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
85  -  59
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
70  -  43
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (25/11/2016)
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
60  -  63
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
71  -  65
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
71  -  53
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
55  -  62
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
65  -  51
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
79  -  75
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
54  -  75
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (02/12/2016)
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
58  -  48
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
47  -  58
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
61  -  49
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
74  -  53
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
76  -  51
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
72  -  64
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
60  -  68
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (09/12/2016)
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
45  -  69
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
50  -  57
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
46  -  73
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
48  -  54
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
42  -  60
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
65  -  75
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
65  -  52
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (16/12/2016)
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
49  -  59
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
59  -  69
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
59  -  49
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
59  -  67
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
69  -  75
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
54  -  70
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
52  -  50
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/12/2016)
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
64  -  39
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
56  -  59
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
55  -  43
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
60  -  66
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
40  -  55
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
49  -  65
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
71  -  60
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/01/2017)
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
46  -  58
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
61  -  75
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
58  -  67
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
74  -  59
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
39  -  60
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
53  -  44
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
74  -  70
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/01/2017)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
72  -  59
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
75  -  57
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
47  -  60
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
64  -  51
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
58  -  47
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
35  -  79
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
63  -  64
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/01/2017)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
58  -  40
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
56  -  80
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
61  -  76
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
50  -  40
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
76  -  56
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
66  -  52
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
68  -  58
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/02/2017)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
45  -  68
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
55  -  71
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
49  -  70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
70  -  64
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
42  -  66
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
55  -  62
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
64  -  58
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/02/2017)
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
52  -  55
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
66  -  41
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
88  -  37
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
70  -  78
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
53  -  62
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
74  -  54
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
58  -  55
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2017)
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
45  -  50
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
40  -  59
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
57  -  84
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
49  -  52
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
44  -  77
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
66  -  58
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
63  -  50
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/03/2017)
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
74  -  58
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
56  -  73
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
67  -  54
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
91  -  67
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
64  -  56
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
53  -  69
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
73  -  56
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/03/2017)
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
74  -  50
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
41  -  44
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
69  -  70
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
57  -  50
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
54  -  52
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
77  -  70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
55  -  97
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/03/2017)
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
55  -  60
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
55  -  64
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
64  -  66
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
72  -  51
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
60  -  46
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
54  -  52
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
53  -  59
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (31/03/2017)
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
61  -  53
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
72  -  51
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
71  -  70
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
62  -  66
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
59  -  74
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
68  -  70
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
68  -  65
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/04/2017)
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
60  -  68
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
48  -  58
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
72  -  65
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
64  -  51
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
70  -  34
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
72  -  50
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
67  -  51
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/04/2017)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
64  -  41
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
46  -  65
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
0  -  0
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
46  -  60
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
54  -  62
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
63  -  69
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
66  -  61
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/04/2017)
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
71  -  74
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
74  -  56
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
60  -  33
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
55  -  62
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
38  -  55
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
75  -  63
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
56  -  62
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
next



2016-2017 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - B' ΕΚΑΣΘ

Array