ΕΚΑΣΘ Β' 2ος Ομιλος (All)
LocalBasket Main Logo
Home ΕΚΑΣΘ Β' ΕΚΑΣΘ 2ος Όμιλος

ΕΚΑΣΘ Β' 2ος Ομιλος (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
57  -  54
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
52  -  44
PBA
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
49  -  61
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
58  -  56
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
55  -  66
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
59  -  76
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
68  -  63
GBA
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
59  -  69
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
53  -  51
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
PBA
77  -  51
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
69  -  75
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
67  -  60
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
GBA
47  -  72
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
63  -  51
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
44  -  83
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
67  -  65
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
49  -  66
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
69  -  54
PBA
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
75  -  67
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66  -  61
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
69  -  63
GBA
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
GBA
57  -  75
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
53  -  73
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
67  -  45
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
51  -  45
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
PBA
41  -  56
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
71  -  55
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
70  -  58
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
59  -  57
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
79  -  65
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
88  -  70
GBA
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
57  -  65
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
58  -  53
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
34  -  48
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
62  -  57
PBA
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
72  -  43
GBA
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
62  -  61
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
52  -  46
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
54  -  47
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
55  -  37
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
61  -  41
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
PBA
64  -  60
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
GBA
72  -  83
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
60  -  48
PBA
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
50  -  67
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
71  -  59
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
68  -  63
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
64  -  61
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
49  -  65
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
67  -  62
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
PBA
57  -  54
GBA
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
62  -  61
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
53  -  58
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
58  -  57
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
55  -  66
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
66  -  62
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
67  -  60
PBA
GBA
57  -  64
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
57  -  64
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
61  -  68
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
52  -  61
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
56  -  50
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
62  -  50
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
PBA
51  -  65
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
60  -  63
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
85  -  64
GBA
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
52  -  82
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
68  -  65
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
57  -  63
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
71  -  84
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
56  -  71
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
51  -  55
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GBA
69  -  63
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
71  -  60
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
65  -  68
PBA
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
69  -  54
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
75  -  66
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
61  -  59
PBA
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
67  -  54
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
81  -  67
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
55  -  59
GBA
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
60  -  76
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
77  -  61
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
74  -  64
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
PBA
38  -  52
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
69  -  72
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
45  -  64
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
GBA
52  -  58
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
65  -  63
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
68  -  76
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
49  -  59
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/01/2017)
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
62  -  64
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
PBA
66  -  69
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
57  -  60
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
53  -  58
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
GBA
70  -  62
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
76  -  62
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
70  -  63
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/01/2017)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
58  -  59
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
55  -  70
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
68  -  49
PBA
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
55  -  65
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
59  -  80
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
85  -  51
GBA
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
55  -  76
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/01/2017)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
62  -  52
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
64  -  56
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
69  -  51
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
PBA
56  -  55
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
52  -  68
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
68  -  63
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
GBA
61  -  52
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/02/2017)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
72  -  49
GBA
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
61  -  45
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
68  -  58
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
77  -  79
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
57  -  50
PBA
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
58  -  55
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
60  -  66
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/02/2017)
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
55  -  72
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
GBA
69  -  79
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
81  -  60
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
68  -  60
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
93  -  57
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
PBA
43  -  47
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
64  -  60
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2017)
GBA
54  -  62
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
88  -  51
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
72  -  56
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
65  -  62
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
59  -  67
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
66  -  70
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
42  -  48
PBA
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/03/2017)
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
64  -  40
GBA
PBA
48  -  47
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
66  -  62
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
62  -  53
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
49  -  51
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
45  -  42
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
67  -  75
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/03/2017)
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
67  -  75
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
GBA
61  -  48
PBA
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
78  -  61
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
55  -  59
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
57  -  65
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
71  -  81
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
48  -  61
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/03/2017)
PBA
60  -  61
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
86  -  59
GBA
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
59  -  63
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
75  -  48
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
56  -  81
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
55  -  67
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
74  -  56
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (31/03/2017)
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
53  -  71
PBA
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
63  -  72
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
GBA
65  -  70
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
64  -  56
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
75  -  67
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
60  -  70
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
67  -  56
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/04/2017)
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
62  -  39
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
66  -  75
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
78  -  62
GBA
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
62  -  76
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
PBA
71  -  40
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
52  -  69
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
75  -  66
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/04/2017)
PBA
64  -  66
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
60  -  68
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
83  -  66
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
GBA
70  -  71
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
66  -  39
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
66  -  71
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
69  -  48
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/04/2017)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
49  -  55
PBA
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
57  -  77
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ
73  -  75
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
HOOP ΦΑΛΗΡΟ
0  -  0
GBA
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
48  -  68
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
73  -  60
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΜΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
63  -  70
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
next



2016-2017 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - B' ΕΚΑΣΘ

Array