ΕΚΑΣΘ Α' (All)
LocalBasket Main Logo
Home ΕΚΑΣΘ Α' ΕΚΑΣΘ

ΕΚΑΣΘ Α' (All)

TOP SCORERS ( 13/01/2020 - 13η Αγων.)
ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ
26 PTS
| κέρδισαν 84-76
εναντίον
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

ΘΟΔΩΡΟΣ ΝΤΑΡΑΚΗΣ
25 PTS
| έχασαν 85-69
εναντίον
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΝΑΚΗΣ
24 PTS
| κέρδισαν 84-76
εναντίον
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΥ
23 PTS
| κέρδισαν 75-79
εναντίον
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ
23 PTS
| έχασαν 84-76
εναντίον
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ

SEASON SCORERS
ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ
323 PTS | 24.8 PPG
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΜΟΥΡΑΣ
254 PTS | 19.5 PPG
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ

ΤΙΜΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
244 PTS | 18.8 PPG
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΥ
244 PTS | 18.8 PPG
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ
219 PTS | 16.8 PPG
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

TOP GUNS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ
36 3PT | 2.8 AVERAGE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ

ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΔΗΣ
33 3PT | 2.5 AVERAGE
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΚΕΨΙΜΑΪΔΗΣ
32 3PT | 2.5 AVERAGE
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΓΛΑΜΙΣΗΣ
30 3PT | 2.3 AVERAGE
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ
30 3PT | 2.3 AVERAGE
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ



prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (30/09/2019)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
47  -  67
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
88  -  72
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
68  -  63
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
76  -  62
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
98  -  99
GBA
ΒΑΟ
92  -  74
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
50  -  67
ΑΕΕΤ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/10/2019)
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
68  -  63
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
62  -  77
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
69  -  75
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
86  -  68
GBA
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
54  -  60
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΕΕΤ
70  -  72
ΒΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
76  -  58
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (14/10/2019)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
54  -  51
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
85  -  71
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
78  -  79
GBA
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
79  -  68
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
79  -  73
ΑΕΕΤ
ΒΑΟ
70  -  65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
76  -  62
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (21/10/2019)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
70  -  44
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
GBA
70  -  98
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
91  -  76
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΕΕΤ
65  -  80
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
46  -  66
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΒΑΟ
70  -  60
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
73  -  56
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (04/11/2019)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
69  -  48
GBA
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
77  -  70
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
59  -  53
ΑΕΕΤ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
77  -  64
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
68  -  78
ΒΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
60  -  52
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
94  -  56
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (11/11/2019)
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
75  -  60
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΑΕΕΤ
56  -  75
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
63  -  60
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΒΑΟ
62  -  71
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
78  -  61
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
GBA
68  -  83
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
77  -  65
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (18/11/2019)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
66  -  56
ΑΕΕΤ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
70  -  39
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
67  -  59
ΒΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
72  -  86
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
88  -  76
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
72  -  66
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
70  -  74
GBA
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (25/11/2019)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
53  -  64
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΒΑΟ
71  -  70
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
73  -  75
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
75  -  64
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕΕΤ
71  -  66
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
67  -  72
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
GBA
81  -  87
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (02/12/2019)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
64  -  69
ΒΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
71  -  65
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
75  -  85
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
79  -  63
GBA
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
63  -  52
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
73  -  78
ΑΕΕΤ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
82  -  72
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (09/12/2019)
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
68  -  62
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
65  -  64
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
75  -  69
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΑΟ
70  -  62
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
38  -  66
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΕΕΤ
79  -  76
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
65  -  68
GBA
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (16/12/2019)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
46  -  72
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
64  -  81
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
67  -  66
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
79  -  76
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
81  -  75
ΒΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
66  -  60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
GBA
91  -  73
ΑΕΕΤ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/12/2019)
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
65  -  53
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
80  -  63
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
90  -  74
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
95  -  66
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΒΑΟ
88  -  80
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
66  -  74
GBA
ΑΕΕΤ
76  -  83
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (13/01/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
63  -  67
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
85  -  69
ΑΕΕΤ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
84  -  76
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
75  -  79
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
65  -  72
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
GBA
98  -  68
ΒΑΟ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
60  -  45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/01/2020)
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
GBA
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΒΑΟ
ΑΕΕΤ
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/01/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
 - 
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
 - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
GBA
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
 - 
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΒΑΟ
 - 
ΑΕΕΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/02/2020)
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
GBA
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΕΕΤ
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΒΑΟ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/02/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
 - 
GBA
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
 - 
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
 - 
ΑΕΕΤ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 - 
ΒΑΟ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2020)
GBA
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕΕΤ
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΒΑΟ
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (24/02/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
 - 
ΑΕΕΤ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
 - 
ΒΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
GBA
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/03/2020)
ΑΕΕΤ
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΒΑΟ
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
GBA
 - 
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (16/03/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
 - 
ΒΑΟ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΑΕΕΤ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
GBA
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/03/2020)
ΒΑΟ
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
GBA
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΕΕΤ
 - 
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (30/03/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΒΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
ΑΕΕΤ
GBA
 - 
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (06/04/2020)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΒΑΟ
 - 
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕΕΤ
 - 
GBA
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/04/2020)
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
 - 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
 - 
ΒΑΟ
GBA
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
 - 
ΑΕΕΤ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/04/2020)
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
 - 
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΑΕΕΤ
 - 
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ
 - 
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
 - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΒΑΟ
 - 
GBA
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
 - 
ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
next




2019-2020 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - A' ΕΚΑΣΘ

Array