Β' Εθνική (Νοτος) (All)
LocalBasket Main Logo
Home Β' Εθνικη ΝΟΤΟΣ Πανόραμα

Β' Εθνική (Νοτος) (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (02/10/2016)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
63  -  68
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
85  -  82
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
84  -  82
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
73  -  64
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
83  -  81
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
86  -  88
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
73  -  76
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
69  -  77
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (09/10/2016)
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
85  -  89
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
82  -  65
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
88  -  67
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
63  -  56
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
87  -  68
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
72  -  61
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
73  -  67
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
79  -  75
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (16/10/2016)
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
76  -  67
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
85  -  76
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
62  -  77
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
62  -  51
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
70  -  78
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
76  -  69
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
78  -  77
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
80  -  72
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/10/2016)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
70  -  72
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
59  -  66
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
91  -  76
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
62  -  72
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
81  -  62
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
74  -  76
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
87  -  70
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
64  -  63
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (30/10/2016)
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
82  -  75
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
80  -  83
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
83  -  99
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
82  -  64
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
57  -  83
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
68  -  79
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
77  -  57
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
86  -  77
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (06/11/2016)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
74  -  63
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
81  -  77
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
61  -  79
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
64  -  68
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
81  -  69
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
69  -  59
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
73  -  68
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
75  -  81
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (13/11/2016)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
78  -  85
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
73  -  64
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
55  -  60
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
85  -  81
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
76  -  80
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
60  -  44
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
94  -  87
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
68  -  62
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (20/11/2016)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
92  -  91
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
81  -  74
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
77  -  75
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
61  -  69
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
80  -  69
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
86  -  79
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
82  -  84
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
81  -  53
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (27/11/2016)
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
85  -  71
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
80  -  65
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
72  -  78
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
54  -  68
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
69  -  82
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
78  -  69
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
81  -  63
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
47  -  61
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (04/12/2016)
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
80  -  72
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
81  -  78
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
65  -  47
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
66  -  60
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
85  -  71
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
86  -  75
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
63  -  51
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
76  -  66
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (11/12/2016)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
68  -  79
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
64  -  72
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
72  -  68
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
85  -  75
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
65  -  52
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
75  -  71
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
86  -  84
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
78  -  63
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (18/12/2016)
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
74  -  65
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
61  -  71
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
70  -  57
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
72  -  60
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
85  -  91
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
66  -  67
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
69  -  62
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
75  -  61
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (08/01/2017)
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
63  -  82
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
90  -  72
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
77  -  62
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
75  -  71
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
73  -  58
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
87  -  66
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
63  -  78
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
65  -  64
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
14η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (15/01/2017)
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
87  -  74
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
59  -  61
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
77  -  64
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
68  -  83
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
75  -  52
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
74  -  83
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
86  -  81
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
75  -  60
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
15η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (22/01/2017)
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
68  -  64
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
88  -  76
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
79  -  64
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
94  -  55
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
71  -  67
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
67  -  59
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
83  -  68
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
81  -  72
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (29/01/2017)
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
74  -  52
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
57  -  56
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
85  -  77
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
75  -  70
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
66  -  68
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
75  -  58
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
70  -  59
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
101  -  96
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (05/02/2017)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
67  -  63
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
60  -  71
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
71  -  79
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
86  -  85
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
62  -  63
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
59  -  67
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
84  -  88
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
71  -  57
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/02/2017)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
53  -  52
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
99  -  80
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
99  -  73
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
83  -  73
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
66  -  73
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
70  -  66
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
70  -  57
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
73  -  65
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (19/02/2017)
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
61  -  59
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
77  -  63
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
49  -  72
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
61  -  65
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
69  -  74
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
86  -  74
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
83  -  44
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
70  -  85
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/02/2017)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
85  -  90
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
77  -  68
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
79  -  58
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
69  -  64
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
86  -  60
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
52  -  85
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
62  -  51
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
74  -  61
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (05/03/2017)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
80  -  86
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
64  -  65
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
80  -  71
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
66  -  54
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
58  -  65
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
67  -  73
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
65  -  67
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
75  -  58
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/03/2017)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
78  -  76
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
60  -  69
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
76  -  85
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
78  -  53
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
63  -  68
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
71  -  64
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
76  -  57
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
73  -  74
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (19/03/2017)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
73  -  83
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
77  -  73
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
61  -  72
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
71  -  80
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
70  -  67
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
67  -  75
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
81  -  62
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
66  -  78
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/03/2017)
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
72  -  69
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
75  -  71
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
72  -  53
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
65  -  54
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
71  -  65
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
66  -  75
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
69  -  68
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
64  -  88
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (02/04/2017)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
60  -  72
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
75  -  81
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
92  -  96
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
91  -  61
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
79  -  65
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
78  -  76
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
63  -  60
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
77  -  62
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/04/2017)
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
69  -  61
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
75  -  69
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
61  -  66
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
54  -  53
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
66  -  76
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
79  -  64
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
48  -  66
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
69  -  78
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (30/04/2017)
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
82  -  98
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
84  -  81
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
78  -  81
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
76  -  71
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
84  -  63
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
88  -  75
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
69  -  56
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
68  -  74
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/05/2017)
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
80  -  53
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
74  -  63
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
75  -  63
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
65  -  76
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
56  -  63
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
69  -  63
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
66  -  59
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
55  -  68
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (14/05/2017)
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
73  -  81
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
80  -  71
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
83  -  67
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
78  -  66
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
73  -  71
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
75  -  62
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
69  -  83
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
60  -  63
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
15η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/05/2017)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
86  -  75
ΓΣ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
79  -  68
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
73  -  87
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
76  -  64
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
66  -  51
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
55  -  62
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
96  -  76
ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
71  -  80
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
next



2016-2017 Season Standings
ΕΟΚ - Β' ΕΘΝΙΚΗ

Array