ΕΚΑΣΘ Γ1' 1ος Ομιλος (All)
LocalBasket Main Logo
Home ΕΚΑΣΘ Γ1' ΕΚΑΣΘ 1ος Όμιλος

ΕΚΑΣΘ Γ1' 1ος Ομιλος (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/09/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
55  -  53
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
54  -  58
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
78  -  56
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
54  -  61
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
81  -  77
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
46  -  59
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
64  -  54
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (30/09/2016)
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
86  -  79
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
65  -  56
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
60  -  77
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
59  -  60
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
67  -  59
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
86  -  55
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
46  -  61
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/10/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
57  -  59
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
58  -  70
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
71  -  84
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
45  -  59
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
53  -  61
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
39  -  49
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
58  -  67
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (14/10/2016)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
65  -  47
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
79  -  56
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
61  -  51
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
59  -  65
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
68  -  36
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
61  -  73
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
63  -  44
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (21/10/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
61  -  63
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
70  -  67
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
61  -  67
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
50  -  37
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
40  -  56
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
61  -  49
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
80  -  74
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (04/11/2016)
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
57  -  60
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
69  -  56
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
48  -  51
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
34  -  56
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
53  -  81
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
60  -  54
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
57  -  71
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (11/11/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
63  -  49
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
38  -  68
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
68  -  58
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
63  -  51
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
64  -  56
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
44  -  50
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
69  -  64
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (18/11/2016)
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
60  -  41
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
59  -  68
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
54  -  62
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
70  -  49
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
77  -  63
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
65  -  66
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
79  -  54
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (25/11/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
33  -  54
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
80  -  61
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
69  -  52
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
76  -  73
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
54  -  65
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
69  -  67
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
77  -  73
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (02/12/2016)
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
66  -  76
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
69  -  45
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
64  -  71
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
60  -  71
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
54  -  51
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
60  -  44
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
68  -  62
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (09/12/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
50  -  57
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
59  -  74
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
74  -  39
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
51  -  65
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
63  -  58
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
69  -  56
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
76  -  67
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (16/12/2016)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
68  -  52
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
73  -  85
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
72  -  39
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
52  -  57
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
38  -  62
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
71  -  67
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
49  -  65
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/12/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
69  -  66
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
83  -  64
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
65  -  69
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
54  -  42
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
76  -  54
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
59  -  55
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
80  -  71
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/01/2017)
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
54  -  34
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
62  -  53
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
48  -  52
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
60  -  78
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
62  -  68
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
76  -  59
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
60  -  84
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/01/2017)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
55  -  39
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
56  -  73
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
70  -  78
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
60  -  43
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
55  -  64
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
45  -  56
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
49  -  45
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/01/2017)
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
49  -  46
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
76  -  77
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
74  -  91
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
59  -  69
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
69  -  81
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
62  -  51
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
58  -  72
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/02/2017)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
56  -  48
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
88  -  76
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
67  -  62
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
68  -  60
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
76  -  72
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
74  -  68
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
54  -  63
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/02/2017)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
57  -  52
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
97  -  56
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
55  -  66
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
52  -  36
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
60  -  66
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
70  -  85
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
84  -  61
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2017)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
54  -  71
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
75  -  66
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
61  -  52
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
68  -  51
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
69  -  54
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
84  -  80
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
62  -  66
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/03/2017)
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
74  -  78
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
84  -  67
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
74  -  68
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
67  -  63
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
49  -  61
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
66  -  47
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
62  -  45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/03/2017)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
48  -  52
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
88  -  85
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
59  -  42
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
62  -  47
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
80  -  75
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
45  -  58
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
89  -  88
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/03/2017)
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
58  -  60
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
74  -  63
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
43  -  50
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
61  -  83
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
62  -  38
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
66  -  72
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
85  -  60
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (31/03/2017)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
53  -  46
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
71  -  72
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
56  -  53
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
67  -  54
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
63  -  66
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
76  -  71
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
70  -  74
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/04/2017)
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
64  -  56
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
99  -  58
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
79  -  77
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
76  -  60
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
65  -  57
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
80  -  64
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
69  -  74
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/04/2017)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
0  -  0
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
0  -  0
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
64  -  60
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
0  -  0
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
86  -  78
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
57  -  71
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
83  -  71
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/04/2017)
Δ.Ε.Η. ΠΑΣΠ Λέσχη
0  -  0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
0  -  0
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
0  -  0
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
0  -  0
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
0  -  0
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
0  -  0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
0  -  0
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ
next



2016-2017 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - Γ' 1 ΕΚΑΣΘ

Array