ΕΚΑΣΘ Γ1' 1ος (All)
LocalBasket Main Logo
Home

ΕΚΑΣΘ Γ1' 1ος (All)

Εκτύπωση
- Ads -
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (21/09/2016)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
63  -  54
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
60  -  56
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
25  -  56
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
25  -  59
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
60  -  63
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
0  -  0
ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (28/09/2016)
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
56  -  58
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
38  -  55
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
64  -  54
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
71  -  56
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
49  -  73
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (05/10/2016)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
59  -  35
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
65  -  72
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
60  -  83
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
62  -  52
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
35  -  60
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (12/10/2016)
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
54  -  59
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
73  -  52
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
62  -  41
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
52  -  35
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
51  -  47
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (19/10/2016)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
47  -  73
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
50  -  64
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
46  -  65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
39  -  28
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
70  -  45
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/10/2016)
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
54  -  47
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
80  -  45
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
59  -  42
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
49  -  42
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
61  -  57
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (09/11/2016)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
43  -  87
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
38  -  60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
69  -  81
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
58  -  56
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
42  -  68
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (18/10/2016)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
61  -  54
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
54  -  25
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
83  -  54
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
63  -  61
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
85  -  49
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/11/2016)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
53  -  52
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
70  -  69
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
0  -  0
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
51  -  40
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
55  -  65
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (30/11/2016)
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
49  -  85
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
58  -  62
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
45  -  50
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
48  -  54
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
82  -  48
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/12/2016)
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
45  -  56
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
71  -  52
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
59  -  87
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
44  -  59
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
38  -  45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
59  -  74
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (14/12/2016)
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
39  -  71
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
63  -  54
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
50  -  71
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
87  -  73
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
79  -  50
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (21/12/2016)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
61  -  55
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
60  -  46
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
73  -  51
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
58  -  70
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
73  -  53
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/01/2017)
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
66  -  70
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
45  -  57
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
72  -  55
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
74  -  59
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
57  -  51
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/01/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
79  -  60
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
57  -  62
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
47  -  68
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
52  -  73
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
75  -  50
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/01/2017)
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
51  -  67
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
54  -  55
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
80  -  35
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
64  -  72
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
52  -  47
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (01/02/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
70  -  41
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
52  -  97
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
57  -  51
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
46  -  66
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
41  -  54
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (08/02/2017)
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
57  -  50
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
78  -  53
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
51  -  40
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
26  -  55
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
60  -  51
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (01/03/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
35  -  61
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
40  -  75
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
46  -  61
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
46  -  64
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
49  -  62
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (01/03/2017)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
66  -  56
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
78  -  45
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
87  -  68
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
50  -  45
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
91  -  43
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (08/03/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
48  -  54
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
79  -  83
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
41  -  70
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
72  -  44
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
0  -  0
ΡΕΠΟ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
38  -  68
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
0  -  0
ΡΕΠΟ2
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (15/03/2017)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
62  -  48
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
58  -  47
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
56  -  42
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
67  -  45
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
79  -  45
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (29/03/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
64  -  40
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
68  -  56
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
67  -  37
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
45  -  59
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
42  -  61
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
0  -  0
ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (05/04/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
100  -  51
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
56  -  78
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
64  -  39
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
49  -  52
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
64  -  54
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
71  -  65
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/04/2017)
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
 - 
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
 - 
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 - 
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 - 
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
 - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/04/2017)
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΣ
 - 
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
 - 
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
 - 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
 - 
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
 - 
ΡΕΠΟ2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟ
 - 
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
next



2016-2017 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - Γ' 2 ΕΚΑΣΘ

Array