Γ' ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ ALL
LocalBasket Main Logo
Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
59  -  73
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Χ.Α.Ν.Θ.
79  -  66
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
63  -  83
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
73  -  66
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
93  -  39
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
76  -  66
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
66  -  65
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
90  -  67
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
81  -  79
Χ.Α.Ν.Θ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
78  -  74
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
57  -  87
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
59  -  77
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
61  -  73
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
73  -  62
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
67  -  81
Μ.Ε.Ν.Τ.
Χ.Α.Ν.Θ.
84  -  63
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
87  -  50
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
90  -  72
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
84  -  69
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
80  -  66
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
56  -  62
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
81  -  63
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
48  -  68
Χ.Α.Ν.Θ.
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
77  -  79
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
76  -  74
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
60  -  79
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
90  -  72
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Μ.Ε.Ν.Τ.
81  -  64
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
81  -  58
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Χ.Α.Ν.Θ.
81  -  69
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
72  -  44
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
90  -  73
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
81  -  70
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
77  -  76
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
73  -  83
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
71  -  59
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
80  -  51
Χ.Α.Ν.Θ.
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
55  -  52
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
86  -  80
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
68  -  69
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
53  -  90
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
66  -  68
Μ.Ε.Ν.Τ.
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
61  -  75
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Χ.Α.Ν.Θ.
87  -  60
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
47  -  66
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
91  -  86
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
63  -  67
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
87  -  69
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
93  -  73
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
58  -  47
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
82  -  75
Χ.Α.Ν.Θ.
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
81  -  77
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
76  -  64
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
77  -  75
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
72  -  70
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
58  -  63
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
68  -  104
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
71  -  79
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
60  -  77
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
76  -  52
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
87  -  69
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
75  -  83
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
80  -  81
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
82  -  60
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
79  -  73
Χ.Α.Ν.Θ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
62  -  71
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
97  -  70
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
73  -  79
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
79  -  51
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
100  -  49
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
70  -  78
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Χ.Α.Ν.Θ.
77  -  40
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
72  -  66
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
63  -  65
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
79  -  80
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
76  -  66
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
56  -  83
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
78  -  56
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
72  -  70
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
84  -  79
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
90  -  86
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
94  -  71
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
83  -  53
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
77  -  63
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
62  -  74
Χ.Α.Ν.Θ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
87  -  76
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
86  -  81
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
93  -  64
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
52  -  70
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
48  -  101
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
81  -  65
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/01/2018)
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
76  -  46
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
78  -  74
Χ.Α.Ν.Θ.
Μ.Ε.Ν.Τ.
82  -  65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
89  -  95
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
49  -  97
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
65  -  73
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
79  -  56
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/02/2018)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
61  -  78
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
80  -  59
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
70  -  72
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
98  -  44
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
83  -  68
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
68  -  62
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
57  -  77
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/02/2018)
Μ.Ε.Ν.Τ.
73  -  68
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
73  -  70
Χ.Α.Ν.Θ.
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
51  -  71
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
80  -  72
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
71  -  73
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
58  -  85
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
108  -  78
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (25/02/2018)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
68  -  79
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
94  -  28
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
54  -  71
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
83  -  78
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
74  -  65
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
57  -  77
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
89  -  84
Μ.Ε.Ν.Τ.
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/03/2018)
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
55  -  89
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
50  -  59
Χ.Α.Ν.Θ.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
78  -  46
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
65  -  91
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
95  -  62
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
84  -  79
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
75  -  77
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/03/2018)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
47  -  64
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
82  -  76
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
67  -  63
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
89  -  78
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
56  -  65
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
99  -  44
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Μ.Ε.Ν.Τ.
84  -  72
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (18/03/2018)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
69  -  37
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
56  -  64
Χ.Α.Ν.Θ.
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
94  -  65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
70  -  68
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
73  -  69
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
90  -  73
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
66  -  73
Μ.Ε.Ν.Τ.
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (01/04/2018)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
85  -  82
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
80  -  89
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
76  -  70
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
77  -  69
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
67  -  76
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ.
79  -  63
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
79  -  46
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (22/04/2018)
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
108  -  66
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
75  -  68
Χ.Α.Ν.Θ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
94  -  88
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
45  -  95
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
65  -  82
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
103  -  63
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
76  -  81
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (29/04/2018)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
60  -  84
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Χ.Α.Ν.Θ.
85  -  72
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
72  -  76
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
77  -  89
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
93  -  77
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
62  -  76
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
57  -  95
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (06/05/2018)
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
86  -  50
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
61  -  71
Χ.Α.Ν.Θ.
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
67  -  56
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
96  -  82
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
94  -  89
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
83  -  73
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
101  -  37
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/05/2018)
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
73  -  88
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
65  -  71
Χ.Α.Ν.Θ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
89  -  96
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ.
84  -  91
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
67  -  81
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
60  -  78
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
69  -  64
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/05/2018)
Χ.Α.Ν.Θ.
70  -  53
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
60  -  53
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
62  -  63
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
69  -  79
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
83  -  76
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
79  -  42
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕ ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
68  -  73
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
next




2018-2019 Season Standings
ΕΟΚ - Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Array