2009-2010 | Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΡΩΝ
LocalBasket Main Logo
Home ΑΡΧΕΙΟ ΕΟΚ 2009-2010 | Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΡΩΝ

2009-2010 | Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΡΩΝ

prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (18/10/2009)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
80  -  84
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
Μ.Ε.Ν.Τ.
71  -  58
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
72  -  78
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
61  -  81
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
54  -  63
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
64  -  76
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
92  -  77
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
56  -  61
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (25/10/2009)
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
66  -  64
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
91  -  72
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
75  -  64
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
97  -  70
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
80  -  67
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
74  -  64
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
64  -  71
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
79  -  56
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (01/11/2009)
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
78  -  82
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Μ.Ε.Ν.Τ.
67  -  55
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
68  -  62
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
84  -  87
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
82  -  86
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
74  -  66
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
65  -  50
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
82  -  90
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (08/11/2009)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
91  -  78
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Μ.Ε.Ν.Τ.
64  -  71
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
88  -  66
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
84  -  68
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
85  -  66
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
20  -  0
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
53  -  49
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
90  -  84
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (15/11/2009)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
87  -  80
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
71  -  69
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
73  -  82
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
54  -  94
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
65  -  68
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
64  -  71
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
75  -  69
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
75  -  80
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (22/11/2009)
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
70  -  73
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
76  -  64
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
66  -  72
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
80  -  63
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
84  -  70
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
69  -  57
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
70  -  77
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
88  -  83
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (28/11/2009)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
62  -  59
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
87  -  92
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
71  -  60
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
92  -  89
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
66  -  73
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
74  -  80
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
76  -  58
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
70  -  75
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (06/12/2009)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
71  -  63
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
92  -  83
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
80  -  66
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
60  -  64
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
69  -  63
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
87  -  62
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
68  -  71
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
75  -  62
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (13/12/2009)
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
67  -  76
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
88  -  67
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
80  -  86
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
57  -  45
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
67  -  63
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
88  -  72
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
74  -  79
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
76  -  62
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (20/12/2009)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
79  -  64
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
82  -  63
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
73  -  64
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
73  -  74
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
69  -  63
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
87  -  75
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
61  -  71
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
79  -  91
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (23/12/2009)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
61  -  76
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
64  -  69
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
67  -  69
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
90  -  86
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
67  -  66
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
83  -  72
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
75  -  61
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
71  -  61
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (10/01/2010)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
79  -  70
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
46  -  52
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
81  -  69
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Μ.Ε.Ν.Τ.
64  -  67
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
74  -  76
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
79  -  50
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
55  -  63
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
72  -  68
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (17/01/2010)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
74  -  79
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
57  -  64
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
81  -  73
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
64  -  65
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
83  -  73
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
60  -  70
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
80  -  71
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
102  -  85
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
14η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (24/01/2010)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
70  -  58
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
69  -  76
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ.
73  -  70
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
60  -  54
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
89  -  77
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
75  -  71
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
78  -  62
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
79  -  74
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
15η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (31/01/2010)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
61  -  52
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
81  -  65
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
71  -  62
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
60  -  79
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
65  -  73
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
77  -  71
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
55  -  68
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
67  -  81
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/02/2010)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
66  -  59
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
82  -  69
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
111  -  58
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
74  -  59
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
64  -  56
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
80  -  65
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
68  -  74
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
70  -  69
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2010)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
75  -  70
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
58  -  75
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
51  -  75
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
73  -  90
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
70  -  60
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
65  -  55
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
76  -  73
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
72  -  74
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/02/2010)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
72  -  85
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
75  -  69
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
84  -  65
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
82  -  84
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
71  -  61
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
59  -  50
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
71  -  60
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
82  -  81
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/02/2010)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
76  -  77
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
58  -  51
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
77  -  86
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
65  -  88
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
82  -  81
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
79  -  87
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
71  -  65
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
62  -  52
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/03/2010)
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
69  -  73
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
71  -  55
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
67  -  70
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
74  -  68
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
67  -  61
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
82  -  72
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
75  -  65
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
80  -  64
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (14/03/2010)
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
85  -  66
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
71  -  66
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
74  -  64
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
65  -  64
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
73  -  74
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
70  -  80
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
77  -  71
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
68  -  79
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/03/2010)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
71  -  78
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
87  -  65
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
57  -  67
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
84  -  69
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
Μ.Ε.Ν.Τ.
71  -  61
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
86  -  72
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
72  -  50
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
80  -  79
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/03/2010)
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
65  -  70
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
91  -  92
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
81  -  84
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
81  -  61
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
80  -  56
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
81  -  76
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
60  -  56
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
52  -  56
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/04/2010)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
96  -  67
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
79  -  74
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
92  -  79
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
72  -  59
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
72  -  79
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
81  -  57
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ.
58  -  82
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
80  -  57
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (18/04/2010)
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
67  -  71
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
75  -  74
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
74  -  70
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
91  -  95
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
71  -  75
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
87  -  61
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
88  -  73
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
70  -  66
Μ.Ε.Ν.Τ.
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (25/04/2010)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
80  -  70
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
73  -  63
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
82  -  74
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
63  -  70
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
76  -  61
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
73  -  60
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
82  -  75
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
69  -  64
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/05/2010)
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
72  -  61
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
66  -  68
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
73  -  65
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
81  -  70
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
94  -  80
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
73  -  71
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
79  -  72
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
81  -  63
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (16/05/2010)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
60  -  74
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
73  -  57
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.Ε.Ν.Τ.
79  -  63
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
83  -  82
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
85  -  68
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
64  -  58
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
72  -  76
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
86  -  90
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
14η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/05/2010)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
67  -  60
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
77  -  80
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
65  -  57
Μ.Ε.Ν.Τ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
79  -  65
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
61  -  81
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
64  -  91
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
76  -  67
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
95  -  71
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
15η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (30/05/2010)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
88  -  76
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
Μ.Ε.Ν.Τ.
80  -  78
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
86  -  78
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΑΠ)
85  -  89
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
77  -  75
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
86  -  87
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
79  -  75
ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
68  -  66
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
next




2021-2022 Season Standings
ΕΟΚ - Β' ΕΘΝΙΚΗ

Array