Β' Εθνική (Νοτος) (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (08/10/2017)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
78  -  75
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
69  -  67
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
75  -  88
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
62  -  76
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
54  -  70
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
61  -  44
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
75  -  66
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
84  -  79
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (15/10/2017)
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
67  -  74
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
60  -  52
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
87  -  83
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
82  -  76
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
65  -  82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
87  -  80
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
86  -  83
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
64  -  88
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (22/10/2017)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
61  -  70
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
72  -  77
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
72  -  80
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
75  -  66
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
71  -  78
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
67  -  99
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
77  -  76
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
68  -  60
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (29/10/2017)
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
75  -  73
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
74  -  67
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
85  -  93
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
71  -  79
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
104  -  87
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
87  -  91
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
75  -  64
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
85  -  74
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (05/11/2017)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
83  -  64
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
76  -  75
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
72  -  70
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
77  -  64
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
75  -  70
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
66  -  67
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
86  -  96
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
70  -  66
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (12/11/2017)
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
75  -  69
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
102  -  79
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
71  -  80
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
91  -  86
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
76  -  89
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
63  -  56
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
68  -  58
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
60  -  82
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (19/11/2017)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
86  -  79
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
85  -  76
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
81  -  80
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
60  -  64
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
79  -  69
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
85  -  72
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
69  -  76
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
104  -  78
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (26/11/2017)
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
68  -  63
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
87  -  73
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
77  -  78
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
69  -  52
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
68  -  66
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
74  -  64
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
80  -  100
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
78  -  65
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (03/12/2017)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
63  -  55
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
92  -  88
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
72  -  49
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
77  -  71
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
78  -  70
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
66  -  76
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
78  -  70
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
80  -  63
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (10/12/2017)
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
74  -  69
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
77  -  73
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
63  -  71
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
61  -  72
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
88  -  82
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
69  -  89
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
92  -  78
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
104  -  96
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (17/12/2017)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
85  -  72
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
82  -  67
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
67  -  72
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
73  -  71
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
73  -  71
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
104  -  85
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
75  -  77
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
72  -  74
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/01/2018)
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
78  -  86
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
67  -  55
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
67  -  62
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
70  -  73
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
94  -  83
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
91  -  84
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
65  -  67
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
76  -  69
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (14/01/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
86  -  68
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
66  -  85
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
65  -  72
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
74  -  91
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
95  -  68
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
84  -  88
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
74  -  77
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
70  -  69
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (21/01/2018)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
68  -  72
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
83  -  72
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
78  -  57
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
44  -  54
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
77  -  72
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
57  -  64
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
84  -  80
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
60  -  77
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
15η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (28/01/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
82  -  77
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
84  -  71
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
56  -  62
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
81  -  36
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
76  -  78
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
99  -  95
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
85  -  78
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
96  -  83
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/02/2018)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
81  -  94
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
65  -  61
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
101  -  72
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
69  -  79
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
76  -  69
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
77  -  73
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
86  -  73
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
76  -  68
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/02/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
65  -  52
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
74  -  79
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
82  -  77
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
62  -  74
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
83  -  71
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
69  -  70
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
69  -  60
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
80  -  70
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2018)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
93  -  71
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
80  -  77
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
86  -  81
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
66  -  54
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
83  -  69
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
102  -  107
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
92  -  80
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
72  -  70
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (25/02/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
95  -  79
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
66  -  59
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
76  -  63
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
72  -  75
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
74  -  61
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
79  -  89
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
85  -  76
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
61  -  72
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/03/2018)
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
73  -  74
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
99  -  85
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
78  -  72
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
79  -  77
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
87  -  81
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
81  -  77
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
101  -  79
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
79  -  66
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/03/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
77  -  74
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
83  -  91
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
78  -  73
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
70  -  60
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
61  -  53
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
81  -  61
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
49  -  66
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
121  -  72
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (18/03/2018)
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
77  -  63
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
72  -  79
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
83  -  75
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
72  -  85
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
85  -  71
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
83  -  67
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
71  -  80
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
76  -  78
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (24/03/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
0  -  0
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
81  -  66
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
71  -  76
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
79  -  45
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
77  -  60
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
89  -  93
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
103  -  84
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
77  -  75
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (01/04/2018)
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
71  -  82
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
80  -  67
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
85  -  80
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
80  -  78
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
70  -  59
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
66  -  70
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
88  -  103
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
74  -  89
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (15/04/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
88  -  71
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
63  -  69
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
64  -  56
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
73  -  75
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
69  -  54
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
110  -  70
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
71  -  81
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
74  -  72
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (22/04/2018)
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
89  -  81
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
55  -  65
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
79  -  61
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
85  -  73
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
71  -  77
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
75  -  108
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
69  -  79
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
84  -  77
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/04/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
71  -  64
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
65  -  67
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
81  -  75
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
73  -  81
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
122  -  88
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
76  -  78
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
82  -  66
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
81  -  87
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (06/05/2018)
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
82  -  69
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
71  -  67
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
82  -  81
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
73  -  64
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
77  -  104
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
74  -  77
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
77  -  63
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
82  -  85
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
14η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/05/2018)
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
75  -  70
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
99  -  69
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
62  -  76
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
106  -  80
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
85  -  80
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
74  -  61
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
89  -  80
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
98  -  104
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
15η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/05/2018)
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
82  -  83
ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
78  -  83
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
92  -  88
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
88  -  98
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
61  -  78
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
76  -  61
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
89  -  75
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
88  -  81
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
next




2018-2019 Season Standings
ΕΟΚ - Β' ΕΘΝΙΚΗ

Array